top of page

DİJİTAL PAZARLAMA PAKETLERİ

Djital pazarlama paketleri

Dijital Pazarlama
Neden Önemli?

Sosyal Medya şu anda en çok kullanılan iletişim ve haberleşme alanıdır. 2022 verilerine göre 4.67 milyardan fazla kullanıcı ile işletmenizi büyütmeniz için en faydalı yollardan biridir.

Amacımız Nedir?

ADTP Medya Olarak verdiğiniz 1 kuruşu bile en iyi şekilde değerlendirmektir amacımız. Müşteri Memnuniyeti bizim için en önemli faktördür. Attığımız her adımda beraber çalışmaktayız. Yani paranızın nereye gittiğini her işlemde; Kaç kişiye Ulaştığı, Kaç kişinin geri dönüş sağladığı vb. faktörleri her daim sizinle paylaşmaktayıız.

Biz Ne Yapıyoruz?

Bizimle çalıştığınızda dilediğiniz veya  sizin için daha potansiyel gördüğümüz Sosyal Medya uygulamaları ve Reklam alanları üzerinden Reklam çalışmaları yapmaktayız. Geri dönüşü ise sizin için yaptığımız stratejiler ve sizin bütçenize, isteklerinize bağlı olmakla beraber sonuç vermektedir.

Sosyal Medya üzerinden işletmenizi pazarlıyor ve potansiyel müşterilerin önüne çıkarıyoruz.

Şimdi Ne Yapmalıyım?

Hemen alttaki iletişim alanından bizimle iletişime geçerek anlaşmaya geçebilirsiniz ya da üstteki size en uygun paketle başlayabiliriz.

BIRAKIN İŞLETMENİZİ

GÖKLERE TAŞIYALIM.
 

-ADTP Medya

Neden ADTP Medya?

ADTP Medya Olarak Kendimize güvenimiz tam. Yurtdışı ve Yurtiçi hemen hemen her ülkeye reklamınızı yapabilmekteyiz. Sosyal Medya Platformlarında Türkiye dışında reklam olarak sınırlandırılmış ülkelere reklam verebilmekteyiz. 
7/24 müşteri desteğimiz ile her daim sizinle iletişime geçebilmekteyiz.

İletişim

Bizimle İletişime Geçerek ilk Adımımızı Atalım.

İletişime Geçtiğiniz için Teşekkür Ederiz

bottom of page