top of page

PROFESYONEL WEBSİTESİ

Yapay Zekalı; Blog, Tanıtım, E-Ticaret, Randevu Sistemli Siteler

SSL Sertifikalı Domain

 
İş E-Postaları
 
​​​​​​​Size Özel Bir Logo
 
SEO Hizmeti
 
Google İşletme Kaydı

Google ADS

 
15 Gün Ücretsiz Web Site Yönetimi
 
Bir Sonraki Hizmetimizde %15 İndirim

Thank you for contacting

Web Site Form

Web Sitesi Nedir?

Web Sitesi, internet üzerindeki bir alanı işgal eden, belirli bir amaç veya içerik için tasarlanmış bir dizi elektronik sayfanın bir araya getirilmesiyle oluşturulan bir çevrimiçi platformdur. Bu web sayfaları metin, resimler, videolar, bağlantılar ve diğer medya öğelerini içerebilir ve kullanıcıların belirli bilgilere erişmelerini, içerikleri paylaşmalarını veya etkileşimde bulunmalarını sağlar.

Neden ADTP Medya?

ADTP Medya Olarak Kendimize güvenimiz tam. Güçlü ekibimizle sayfanızı en iyi şekilde pazarlayacağız.7/24 müşteri desteğimiz ile her daim sizinle iletişime geçebilmekteyiz.

Web Sitenizin Olması Neden Önemli?

Web Sitenizin Olması, Görünürlük ve Erişim, İtibar ve Güvenilirlik, Bilgi ve İletişim, Pazarlama ve Tanıtım, Analiz ve Ölçüm, Rekabet Üstünlüğü sağlar. Eğer ticaret ile ilgileniyor iseniz; İşlerinizi büyütmenin ilk adımı bir E-Ticaret sitenizin olmasıdır.  

Amacımız Nedir?

ADTP Medya Olarak verdiğiniz 1 kuruşu bile en iyi şekilde değerlendirmektir amacımız. Müşteri Memnuniyeti bizim için en önemli faktördür. Attığımız her adımda beraber çalışmaktayız. Yani paranızın nereye gittiğini her işlemde; Kaç kişiye Ulaştığı, Kaç kişinin geri dönüş sağladığı vb. faktörleri her daim sizinle paylaşmaktayız.

Biz Ne Yapıyoruz?

Bizimle çalıştığınızda, son model platformlar ile dilediğiniz gibi ve bizim sizin için uygun gördüğümüz şekilde web sitenizi açmakta, kurulumunu yapmakta, yönetmekte ve tasarlamaktayız. DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Şimdi Ne Yapmalıyım?

Hemen alttaki iletişim alanından bizimle iletişime geçerek anlaşmaya geçebilirsiniz ya da üstteki size en uygun paketle başlayabiliriz.

BIRAKIN İŞLETMENİZİ

GÖKLERE TAŞIYALIM.
 

-ADTP Medya

İletişim

Bizimle İletişime Geçerek ilk Adımımızı Atalım.

Thank you for contacting

bottom of page